Дорогі діти, шановні батьки!

Дорогі діти, шановні батьки!

Щиро дякуємо вам за згуртованість у цей нелегкий для нашої країни час.

Інформуємо вас, що наразі відновлення освітнього процесу в закладах освіти Києва, в тому числі –  і в ліцеї № 208 м. Києва, не є можливим.

У зв’язку з цим з 14.03 пропонуємо, шановні батьки, нашим учням скористатися електронним ресурсом Всеукраїнська школа онлайн (https://lms.e-school.net.ua/).

Також до уваги наших учнів

–  Матеріали та телеуроки, що розміщені на сайті Департаменту освіти і науки в розділі «Дистанційне навчання» (https://don.kyivcity.gov.ua/content/dystanciyne-navchannya-resursy.html).

–  Освітня ініціатива для учнів початкової та середньої школи України: від школи Базис (https://vb.me/school_info) разом з Viber-спільнотою Школа.інфо

– Онлайн-навчання для всіх дітей України, які можуть доєднатися до занять в Zооm: від Академії Сучасної Освіти А+ (https://aplus.ua/)

– Дистанційна школа 5-11 класи: від JAMM School (https://jammschool.com.ua/

– Доступ до річних матеріалів 1-11 класів безкоштовно: від дистанційної школи «Центр освіти «Оптіма» (https://optima.school/free-education). Потрібно зареєструватися, вказати свою електронну пошту, і на неї приходить посилання та пароль для входу

– Участь у живих уроках, навчальні матеріали за весь рік, додаткові активності для діток від ThinkGlobal. Слідкуйте за розкладом (https://www.facebook.com/ThinkGlobalUA)

– Екстернат-платформу ALTERRA ONLINE EXTERNAT (https://www.facebook.com/alterraschool1) дає доступ до матеріалів та тестів.

– Безкоштовні щоденні зустрічі онлайн з дітьми від 6 років: танці, ігри, англійська, перегляд фільмів та інше. Розклад оновлюється кожного дня на сторінці і Telegram-каналі @OkStudy12

– Безкоштовна серія онлайн майстер-класів (https://od.itstep.org/) і тематичних зустрічей для дітей 7-14 років: безпека в інтернеті, створення та перші кроки для заробітку на NFT, розробка ігор за допомогою Construct.

– Безкоштовна реєстрація на онлайн уроки і регулярні щоденні зустрічі дітей з психологом від наукового ліцею Клима Чурюмова (https://bit.ly/3hCf6dm)

– Вільний доступ до повного пакету “Слухач” (1-11 класи) для самонавчання – повна шкільна програма від Центру Дистанційної Освіти “Джерело” (https://cdo.org.ua/reg/)

– Уроки в запису та онлайн. Тут (https://bit.ly/3sFkZg5) можна зареєструватися, а тут (https://www.eduforsafety.com.ua/) знайти уроки українською, англійською та російською мовами. Проєкт School Navigator

–   Пізнавальні онлайн-зустрічі від ГО “Смарт Освіта” для дітей та підлітків. Щодня оновлений розклад (https://nus.org.ua/). Заповніть анкету (https://bit.ly/34aOXzh), щоб приєдгатися.

Адміністрація