19 липня 2019 року після тривалої хвороби перестало битися серце
БЕЛЛО ВАРЕЛА ЛЮБОВІ ЛЕОНІДІВНИ,
заступника директора з господарської роботи ліцею № 208 м.Києва, доброго, порядного, мудрого фахівця, людини, відданої своїй справі. Сумно, коли люди йдуть із життя. І особливо важко прощатися з людиною, яка багато років йшла поруч, з якою спілкувалися щодня, ділилися своїми проблемами та секретами.

Для своїх колег вона була мудрим керівником, помічником і порадником, другом, доброю феєю, яка знаходила вихід з будь-яких технічних, побутових, життєвих проблем, адже останні тринадцять років життя присвятила нашому рідному ліцею. Вона щодня самовіддано працювала для того, щоб учні і вчителі приходили в чисті, світлі, відремонтовані класи, щоб підвіконня ліцею зеленіли квітами, щоб сонечко посміхалося нам в чисті, прозорі вікна класів та коридорів.

Спілкуючись з нею, завжди можна було навчитись доброти, терпіння, надзвичайної принциповості, глибокої порядності, тактовності, гідності, любові до роботи. Вона тримала на своїх плечах весь ліцей. Вона любила свою роботу. Щоденна праця була важким тягарем, але великою радістю для неї, бо допомагала боротися за життя. Вона цінувала кожен день свого життя, бо вела важку боротьбу зі смертельною невиліковною хворобою.

Її добре серце завжди буде з нами, її справи нагадуватимуть не раз нам про неповторність цієї Людини.

Світла пам'ять ВАМ, ЛЮБОВ ЛЕОНІДІВНО