Із 5 до 9 червня 2019 року на базі Державного підприємства “Мобільний рятувальний центр ДСНС України” (смт. Козин, Обухівського району Київської області) відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”). У змаганнях взяли участь 10 роїв-переможців І (районних) етапів гри.

Таборування в польових умовах та напружена програма гри вимагала від учасників значних фізичних навантажень та високих морально-вольових якостей, гідних справжніх джур.

Під час гри учасники виборювали першість у таких випробуваннях: “Смуга перешкод”, “Перетягування линви”, “Відун”, “Впоряд”, “Теренова гра”, “Пластун”, “Таборування”, “Стрільба з пневматичної гвинтівки”, “Ватра”, “Козацька страва”, “Фехтування”. Також, з юними патріотами проводилися практичні заняття з тактичної медицини, різноманітні тренінги та семінари.

Дніпровський район представляв переможець районного етапу гри-рій “Меч Арея” з ліцею № 208. У напруженій боротьбі ліцеїсти вибороли І місце в “Смузі перешкод” та “Перетягуванні линви”, ІІІ місце у “Тереновій грі” та “Ватрі”, посівши в загальному заліку гри ІІ місце.

Бажаємо натхнення та майбутніх перемог учасникам рою та їх виховникам-вчителям ліцею Сергію Ігнатенку та Анні Махаринській.