10 травня завершився І районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) серед роїв навчальних закладів Дніпровського району міста Києва.

17 роїв демонстрували своє вміння у таких випробуваннях: “Таборування” - встановлення наметового табору в козацькому стилі, “Перетягування линви”, “Теренова гра” - надання долікарської допомоги потерпілому з транспортуванням його по пересіченій місцевості, “Відун” - знання з історії незалежної України, “Пластун” - гра-квест з елементами орієнтування на місцевості, туристська “Смуга перешкод”, “Стрільба з пневматичної гвинтівки”, “Впоряд” - демонстрація стройових прийомів, “Ватра” - творчо-мистецька презентація рою. Також учасники гри представляли “Козацький куліш”.

Рій "Меч Арея" ліцею № 208 м.Києва виборов І місця у випробуваннях "Смуга перешкод", "Таборування", "Пластун", "Теренова гра", “Стрільба з пневматичної гвинтівки”, ІІІ місце у конкурсі "Впоряд", здобув перемогу у загальному заліку гри та буде представляти Дніпровський район у ІІ міському етапі гри “Сокіл” (“Джура”), що відбудеться у червні.

Адміністрація ліцею дякує учням Вероніці Гільд (10-Б кл.), Віталію Нагорному (10-Б кл.), Марії Андреєвій (10-В кл.), Іллі Водолієву (10-Б кл.), Ярославу Боровику (10-Б кл.), Семену Кайдалову (10-Б кл.), Володимиру Шевчику (10-А кл.), Мирославу Нагірняку (8-В кл.) за проявлений патріотизм, мужність та наполегливість, а також керівникам рою - вчителям Сергію Ігнатенку та Анні Махаринській за високий рівень підготовки команди, педагогічну майстерність та творчість.