Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту № 1143 від 12.12.2017 року «Про організацію дослідно-експериментальної роботи «Організаційні, психолого-педагогічні умови впровадження елементів е-навчання в школі» у загальноосвітніх навчальних закладах» в ліцеї продовжується участь у дослідженні, метою якого є визначення таких умов впровадження елементів е-навчання. Вчителі та учні ліцею продовжують активно використати ІКТ в освітньому процесі, який сьогодні має відповідати новітньому змісту технологій навчання та сприяти гармонійному входженню здобувачів освіти в інформаційне суспільство.

Так, 20 лютого вчитель математики Малишко М. В. провела в 11а класі урок контролю знань з теми «Комбінаторика» з використанням ІКТ. Учні працювали на персональних нетбуках, тестування проходило в режимі реального часу. При введенні відповідей на завдання тесту учні відразу дізнавалися, чи вірно вони виконали завдання, та по закінченні роботи отримали оцінку. Також учні разом з учителем проаналізували помилки, яких допустилися.

Як результат, ліцеїсти мали змогу оцінити свій рівень знань з теми "Комбинаторика" та ліквідувати прогалини під час підготовки до ЗНО.