26 січня в ліцеї № 208 м.Києва пройшов відкритий кубок Дніпровського району зі спортивного(пішохідного) туризму в приміщенні в залік кубку міста Києва зі спортивного (пішохідного) туризму “Х-drive-2019”.

Змагання проводилися департаментом молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з федерацією спортивного туризму міста Києва та центром дитячо-юнацької творчості Дніпровського району.

128 учасників з Дніпровського, Дарницького, Голосіївського, Оболонського та Святошинського районів Києва, Борисполя, Білої Церкви, Черкас, Ніжина та Київського політехнічного інституту виборювали першість в особисто-командному заліку на дистанціях ”Смуга перешкод” І-го, ІІ-го, ІІІ-го та ІV-го класів.

Дніпровський район представила команда гуртка спортивного туризму ліцею № 208 м.Києва.

За підсумками змагань вихованці ліцею № 208 м.Києва на дистанції ІV-го класу Вероніка Гільд виборола І місце у змаганнях серед жінок, виконавши норматив кандидата в майстри спорту України, Юрій Сак та Володимир Чучканов посіли відповідно І та ІІ місце серед юнаків. На дистанції ІІІ-го класу Мирослав Нагірняк став першим серед юнаків, виконавши норматив першого спортивного розряду, Єлизавета Константинопольська виборола ІІ місце, Світлана Вінокурова - ІІІ - серед жінок. В командному заліку юні спортсмени з Дніпровського району посіли І місце на дистанції третього класу, ІІ місце на дистанції четвертого класу та третє місце на дистанції першого та другого класів.