Учитель математики ліцею № 208 м.Києва Конашенков Д.Л. нагороджений державною нагородою, Указом Президента України від 01 грудня 2018 року № 404/2018 йому присвоєно почесне звання "Заслужений вчительУкраїни"!

(https://www.president.gov.ua/documents/4042018-25630)

Звичайно, це визнання на державному рівні результатів плідної праці, заслуг і здобутків. Багато років Данило Леонідович значну увагу приділяє роботі з обдарованими дітьми, веде факультативні заняття, готує учнів до участі у Всеукраїнських учнівських олімпіадах. Свідченням вагомих здобутків педагогічної діяльності є високі досягнення його учнів. Тільки за останні 2 роки 156 з них стали переможцями та призерами олімпіад і конкурсів різних рівнів, а саме: 107 учнів перемогли на ІІ етапі, 48 учнів здобули призові місця на ІІІ етапі, 7 учнів стали переможцями IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. У 2016 році за перемогу на IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики учениця 9-го класу Карина Нечипорук нагороджена іменною стипендією Президента України, учень 11-го класу Нікіта Скибицький здобув срібну медаль на 58 Міжнародній математичній олімпіаді. У 2018 році учень 9-го класу Федір Юдін виборов золоту медаль на 59 Міжнародній математичній олімпіаді в Румунії.

Такі результати виплекані щоденною наполегливою працею. Тож нехай це досягнення додасть Вам, Данило Леонідовичу, віри і життєвих сил, нехай труднощі будуть Вами завжди переможені, а успіх окриляє душу!

Колектив ліцею пишається вашими здобутками і визнанням заслуг, щиро зичить міцного здоров’я, радості від життя, творчого довголіття і подальших успіхів на благо ліцею і України!