Дослідно-експериментальна робота в ліцеї виконується відповідно до наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту № 1143 від 12.12.2017 року «Про організацію дослідно-експериментальної роботи «Організаційні, психолого-педагогічні умови впровадження елементів е-навчання в школі» у загальноосвітніх навчальних закладах». Науковий керівник експерименту - Воротникова І.П., доцент кафедри методики природничо-математичної освіти та технологій, старший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії експериментальної педагогіки та педагогічних інновацій Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук.  

8 листопада урок із використанням ІКТ-технологій провів директор ліцею, вчитель МСП М.В.Чемерис. На уроці була присутня і керівник експерименту І.П. Воротникова. Під час уроку із використанням портативних ПК (нетбуків) учениці 10б та 10а класів мали змогу перевірити свої теоретичні знання з травматології на прикладі ситуаційної задачі, описаної завдяки сучасним можливостям мультимедійних технологій. Після виконання теоретичної частини учениці показали свої практичні навички по проведенню іммобілізації у випадку зламу ключичної кістки (пов’язки Вельпо та Дезо). Завдяки ІКТ- технологіям залишок уроку був присвячений поглибленню знань про описану травму - учениці вивчали рентгенівські знімки, дізнавались про процес відновлення ключиці після травмування та про подальшу реабілітацію травмованого. Завершився урок навчальним відеороліком, який кожна з учениць переглядала індивідувально з метою кращого засвоєння нових знань.

17 грудня у ліцеї відбудеться засідання педагогічної ради, присвячене подальшому впровадженню ІКТ – технологій в освітній процес.