Відповідно до річного плану роботи ліцею, у понеділок, 5 листопада, відбулась виробнича нарада педагогічних працівників закладу освіти.

На порядку денному розглядались наступні питання:

  1. Про зменшення доплати за престижність праці педагогічним працівникам з 30% до 5% та зупинення виплат надбавок за складність та напруженість у роботі.
  2. Про введення в дію нової Інструкції з діловодства в ліцеї.
  3. Про результати проведення зустрічей вчителів-предметників з батьками учнів 27 жовтня (батьківські збори у новому форматі).
  4. Про продовження участі ліцею у дослідно-експериментальній роботі регіонального рівня за темою: «Організаційні, психолого-педагогічні умови впровадження елементів е-навчання в школі».
  5. Про участь ліцею у програмі «Партнерство» курсів підвищення кваліфікації керівних кадрів ЗЗСО ІППО Київського університету ім. Б.Гринченка.

Головував на нараді директор ліцею Михайло Чемерис. Останній розділив стурбованість членів колективу, пов’язану із суттєвим зменшенням заробітної платні працівників закладу у зв’язку із невиплатою надбавок та доплат з жовтня місяця цього року. Було прийнято рішення звернутись до правління БФ «Ліцей ХХІ століття» з проханням надавати вчителям закладу щомісячну благодійну допомогу з метою хоча б часткової компенсації матеріальних втрат, оскільки складна фінансова ситуація вже змушує багатьох вчителів користуватись послугами кредитування.

На виконання наказу МОН від 25.06.2018 № 676 у ліцеї була розроблена та затверджена нова Інструкція з діловодства. Директор М.Чемерис ознайомив присутніх з її вимогами, сам документ був надісланий всім працівникам електронною поштою.

Заступник директор ліцею Ксенія Глушакова підвела підсумки зустрічей вчителів з батьками та учнями 27 жовтня. Вже другий рік у ліцеї батьківські збори проводяться у новому форматі, що дає можливість дієво вплинути на покращення результатів успішності ліцеїстів. Батькам учнів так само зручно, оскільки вони заздалегідь записуються на зустріч використовуючи інтернет. Наступна подібна зустріч запланована на перший день весняних канікул.

Про участь ліцею у дослідно-експериментальній роботі регіонального рівня за темою: «Організаційні, психолого-педагогічні умови впровадження елементів е-навчання в школі» проінформувала присутніх заступник директора з навчально-виховної роботи Оксана Назарчук. Закінчився перший, підготовчий етап експерименту. Вчителі закладу продовжують використовувати надану комп’ютерну техніку для проведення уроків. Так, у четвер, на першому уроці відбудеться урок контролю знань з МСП по темі «Травматологія» із застосуванням е-технологій. Урок проводить директор ліцею, вчитель МСП М.Чемерис. На урок запрошена керівник проекту, доцент ІППО університету ім.Б.Гринченка І.П.Воротнікова. З метою активізації роботи по вказаному проекту заплановано засідання педагогічної ради, дата проведення – 17 грудня. Очолює робочу групу по підготовці засідання педради заступник директора О.Назарчук.