День учителя - це свято не лише тих людей, які працюють у школі. Воно для всіх, бо немає у світі людини, яка б із теплотою і усмішкою не згадувала свого улюбленого вчителя.

Сонячного дня, 05 жовтня 2018 року, до ліцею завітало багато гостей. Прийшли із квітами не лише учні, а й їх батьки. Зі словами подяки та привітаннями звернулися вони до наших вчителів.

Після другого уроку ліцеїсти мали змогу презентувати свої вироби із природних матеріалів в рамках конкурсу «Подих осені». Особливо зачаровували композиції, у яких були використані калина, верба, чорнобривці, колосся – національні символи України.

Журі обрало переможців у 14 номінаціях: «Мистецький шедевр», «Екстраординарність», «Креативність», «Патріотичний витвір», «Ексклюзивність», «Гармонійність», «Винахідливість», «Естетичність», «Декоративна інновація» тощо. Найбільшу кількість осінніх композицій підготували маленькі ліцеїсти 5-А класу (Класний керівник  Т.В. Ткаченко).

Для вчителів наші учні підготували святковий концерт, на якому педагоги ще раз пересвідчились, яких талановитих дітей вони навчають. Пісні, танці, кумедні сценки з учнівського та вчительського життя, гра на музичних інструментах, флешмоб подарували гарний настрій і заряд енергії для всіх присутніх. Родзинкою свята став виступ мами учня 5в класу солістки Київського Національного академічного театру оперети Ганни Володимирівни Коваль, яка майстерно виконала арію Піпіти із оперети І. Дунаєвського «Вільний вітер».

Атмосфера цього дня була насправді теплою та неповторною. Свято вдалося!