5 вересня у колонній залі Київської міської ради відбулися урочистості з нагоди Дня фізичної культури та спорту, який відзначається у першу неділю осені. Від міського голови отримали нагороди найкращі представники від спорту та фізичної культури столиці. Подякою за вагомий особистий внесок у розвиток та пропагування фізичної культури і спорту в місті Києві, високу професійну майстерність нагороджені директор ліцею № 208 м.Києва Михайло Чемерис та вчитель фізичної культури та предмету Захист Вітчизни ліцею № 208 м. Києва, методист Центру дитячо-юнацького творчості Сергій Ігнатенко.У 2017-2018 навчальному році ліцей № 208 м.Києва виборов перше місце серед загальноосвітніх навчальних закладів Києва у медальному заліку з видів спорту та змагань серед учнівської молоді, посівши перші місця у міських змаганнях «Олімпійське лелеченя», «Козацький гарт», військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), друге місце у змаганнях «Старти надій» та третє місце у чемпіонаті міста зі спортивного пішохідного туризму серед юнаків у двох вікових групах. На Всеукраїнському рівні команда гуртка спортивного туризму стала призером Кубку України серед юнаків, а рій «Меч Арея» здобув перемогу у перетягуванні линви на Всеукраїнському етапі гри «Сокіл» («Джура»). Також на базі ліцею спільно з Міністерством молоді та спорту України, Федерацією спортивного туризму України та Департаментом освіти і науки, сім'ї, молоді та спорту КМДА проводиться Кубок України зі спортивного туризму в приміщенні.  Традиційно влітку та взимку учні ліцею під керівництвом директора, інструктора гірського туризму Михайла Чемериса подорожують Карпатами,  здійснюючи гірські сходження. І в цьому році 23 учні підкорили найвищу вершину в Україні – г.Говерла (2016 м).