13 серпня 2018 року у Міністерстві освіти і науки України відзначили команду українських школярів, які на 59 Міжнародній математичній олімпіаді вибороли 4 золоті та 2 срібні медалі.

«Вперше за всю історію інтелектуальних змагань світового рівня і, зокрема, в математичних олімпіадах, команда українських школярів досягла найвищого результату – 4 місця. Щиро вітаю школярів із такою перемогою. А також хочу подякувати їхнім наставникам-вчителям, що привели їх до цього результату», - зазначила Міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Зазначаємо, що зі 116 країн, що брали участь у змаганнях, українські старшокласники посіли 4 місце, після команд США, Росії, Китаю. Вперше за 26 років участі наших команд у цій олімпіаді Україна досягла такого результату.

За результатами роботи журі учень 9 класу ліцею № 208 м.Києва Федір Юдін виборов на олімпіаді золоту медаль. Щиро вітаємо Федора, його батьків, вчителя Конашенкова Д.Л., колишнього випускника ліцею, а зараз студента Київського університету ім. Т.Шевченка Скибицького Н.М., які готували переможця!