15 липня в Києві маршем по Хрещатику та урочистим засіданням в сесійній залі Верховної Ради завершився ІІІ Всеукраїнський етап військово-патріотичної гри “Сокіл“(“Джура“). Гра проходила з 2 по 15 липня поблизу міста Переяслава на березі Дніпра. У грі взяли участь 27 команд-роїв з усіх регіонів нашої держави.

Під час гри окрім традиційних випробувань проводилися вишколи по таборуванню та стройовій підготовці, майстер-класи, екскурсії до могили Тараса Шевченка в Каневі, до міжнародного навчального центру Національної гвардії України в с. Старе, виховні години та зустрічі з артистами, воїнами АТО.

Рій “Меч Арея“ - переможець районного та міського етапу гри гідно представив Київ на Всеукраїнському етапі виборовши І місце у змаганнях “Перетягування линви“ і довели що є найсильнішими в Україні. В змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки, козацькій боротьбі ”Лава на лаву”, історичному конкурсі ”Відун” та звітів про ”Добре діло” рій увійшов до десятки кращих.

В складі рою виступали: Гапон Максим, Громов Максим, Паламарчук Роман, Петров Дмитро, Кордубан Роман, Ткаченко Артем, Черкасова-Дурнєва Поліна, Хонон Наталія. Підготував рій вчитель фізичної культури та предмету “Захист Вітчизни“ Сергій Ігнатенко. Керівники рою та учасники дякують за допомогу у підготовці рою до участі у Всеукраїнському етапі та підтримку під час гри керівництву управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, відділу національно-патріотичного виховання Київського міського Центру дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та патріотичного виховання учнівської молоді та адміністрації ліцею.