У рамках співпраці Міністерства освіти і науки України та компанії Google Україна проводивcя науково-методичний семінар «Цифрове громадянство та безпека». Реалізовував ініціативу навчання вчителів спільнота Google Educator Group Ukraine «Навчаємося з Google», Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, за програмою «Цифрове громадянство та безпека» (18 годин - EСTS-кредит відповідно до Наказу МОН України No36 від 15.01.2018) згідно Розпорядження Кабінету міністрів України №17-р від 17.01.2018 року «Про додаткові заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018».

До участі в заході запрошувалися вчителі початкових класів, керівники, заступники керівників, учителі закладів загальної середньої освіти, науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, представники ОІППО, зацікавлені у впровадження нових цифрових технологій.

Захід відбувся 21-23 червня 2018 року на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. На цьому заході була присутня і наш вчитель інформатики Гришкіна Руслана Михайлівна.

На тренінгу Руслана Михайлівна практично працювала з налаштуваннями безпеки облікового запису та конфіденційністю даних в різних службах Google, дізналася, як захистити власні мобільні пристрої та відстежувати активність дітей у мережі та додатках, як здійснювати безпечний пошук Google та ознайомилася, в яких випадках Google вважає сайт, обліковий запис користувача чи контент, що створює користувач, шкідливим та багато іншого.

Практичні заняття були організовані в середовищі віртуальних класів Classroom, під час тренінгу працювала з різноманітними службами та ресурсами Google, що можна використовувати у професійній діяльності. Гришкіна Р.М. отримала навички співпраці в групах, одночасної робота групи в спільних документах, нотатках, на карті; здійснила подорожі віртуальними галереями, віртуальними турами в середовищах віртуальної реальності з використанням окулярів VR (віртуальної реальності); навчилася використовувати інструменти візуалізації для швидкого створення відео, анімації, слайд-шоу в один клік; редагувала свої зображення зі смартфонів.

Велика подяка в організації цього тренінгу Саражинській Наталії (сертифікований викладач Google) та тренерам.