Шкільний випускний є найбільш значущим і урочистим днем в житті кожного учня. 23 червня 71 випускник (серед них 5 золотих, 3 срібні медалісти) ліцею №208 м.Києва отримали атестати про повну загальну середню освіту.

З найтеплішими словами до випускників звернувся директор ліцею Михайло Валентинович Чемерис, який побажав успіхів, наснаги, нових досягнень на всьому життєвому шляху. Директор подякував учням за високі результати, вчителям за професіоналізм, а батькам висловив вдячність за виховання і успішне зростання дітей.

Зі сльозами на очах та затамувавши подих, випускники отримали щирі вітання від класних керівників: Сироти Валентини Трохимівни, Браславської Анжели Лазарівни, Ткаченко Тетяни Володимирівни.

Неочікуваним сюрпризом стала концертна програма від батьків випускників, що була із захватом сприйнята присутніми.

Випускний вечір відбувся в атмосфері радісного хвилювання, а також певного смутку за ліцеєм, що за час навчання став для учнів другою домівкою.

Від усього серця бажаємо здійснення найзаповітніших мрій, успіхів та реалізації в усіх сферах життя. Памʼятайте, що двері ліцею завжди відкриті для зустрічі з Вами, наші дорогі випускники.

Педагогічний колектив ліцею висловлює щиру подяку батькам, які активно допомогли створити незабутню атмосферу свято.