З 31.05 - 04.06.18. у дитячому таборі "Зміна" (Київська область, Бородянський район, с.Пилиповичі) відбувся міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").

Тридцять роїв міста Києва змагались в інтелектуальних і спортивних випробуваннях, а саме: "Перетягування линви", конкурсі строю та пісні "Впоряд", туристсько-спортивній смузі перешкод, інтелектуальній грі-вікторині "Відун", творчо-мистецькому звіті "Ватра", інтелектуально-творчому квесті "Пластун", тактичній грі на місцевості, хортинг-фехтуванні, стрільбі, конкурсі звітів про «Добре діло», історичному практикумі "Славетні епохи України".

Наш рій "Меч Арея" представляв ліцей і Дніпровський район. За підсумками змагань рій "Меч Арея" виборов І місце у перетягуванні линви, І місце - у історичному брейн-рингу Відун, ІІ місце - у Тереновій грі, ІІІ місце - у туристській смузі перешкод. У загальному заліку команда посіла  І місце та нагороджена 5 кубками, медалями та грамотами.

Склад рою: Ткаченко Артем, Кордубан Роман – 8в клас;  Петров Дмитро, Громов Максим – 10б клас; Гапон Максим, Паламарчук Роман, Черкасова-Дурнєва Поліна, Хонон Наталія – 10в клас. Керівник рою – вчитель фізичного виховання Ігнатенко Сергій Григорович.

У липні команда ліцею представлятиме місто Київ у фіналі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") у місті Переяслав-Хмельницький.

Вітаємо переможців, вболіваємо за наш рій та бажаємо успіхів на Всеукраїнському етапі змагань! Дякуємо за високу підготовку тренеру команди, вчителю фізичної культури Ігнатенко С.Г., заступнику керівника Махаринській А.А.!