Вітаємо переможців Всеукраїнської олімпіади з математики

(вчитель Павлюк Олена Євгеніївна, Конашенков Данило Леонідович)

2 місце

Шевченко Іван Валерійович

2 місце

Ковригін Андрій Ігорович

Вітаємо переможців міської олімпіади з математики

1 місце

Шевченко Іван Валерійович

1 місце

Ковригін Андрій Ігорович

2 місце

Бриль Каміла Сергіївна

2 місце

Яценко Марина Олексіївна

2 місце

Шкриль Катерина Романівна

3 місце

Като Антон Сюнічійович

3 місце

Шевченко Євгеній Сергійович

3 місце

Кузьменко Ольга Андріївна

3 місце

Зубарев Максим Юрійович

Вітаємо переможців районної олімпіади з математики

1 місце

Зубарев Максим Юрійович

1 місце

Яценко Марина Олексіївна

2 місце

Ковригін Андрій Ігорович (за 9-й клас)

2 місце

Ковригін Андрій Ігорович

2 місце

Кузьменко Ольга Андріївна

2 місце

Шевченко Іван Валерійович

2 місце

Шевченко Євгеній Сергійович

2 місце

Шкриль Катерина Романівна

2 місце

Като Антон (8-Б)

3 місце

Бидзан Віталій Валерійович

3 місце

Добровольський Федір

3 місце

Максай Микола Олександрович

3 місце

Митник Олексій Олегович

3 місце

Лещенко Данат (8-Б)

Вітаємо переможця Всеукраїнської олімпіади з інформатики (вчитель Єременко Н.М.)

2 місце

Ковригін Андрій Ігорович

Вітаємо переможців міської олімпіади з інформатики (вчителі Єременко Н.М., Гришкіна Р.М.)

1 місце

Ковригін Андрій Ігорович

2 місце

Шевченко Іван Валерійович

3 місце

Шевченко Євгеній Сергійович

Вітаємо переможців районної олімпіади з інформатики

1 місце

Ковригін Андрій Ігорович

1 місце

Шевченко Іван Валерійович

2 місце

Шевченко Євгеній Сергійович

 

Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу ім. Т.Г. Шевченка (вчитель Сирота В.Т.)

2 місце

Шкриль Катерина Романівна

 

Вітаємо переможців міської олімпіади з української мови і літератури

1 місце

Шкриль Катерина Романівна

2 місце

Переденко Тетяна Олексіївна

3 місце

Бидзан Віталій Валерійович

 

Вітаємо переможців районної олімпіади з української мови і літератури

2 місце

Шкриль Катерина Романівна

2 місце

Пономаренко Анна Максимівна

3 місце

Переденко Тетяна Олексіївна

3 місце

Бидзан Віталій Валерійович

 

Вітаємо переможців міської олімпіади з фізики (вчитель Стоянова Наталя Володимирівна)

1 місце

Ковригін Андрій Ігорович

3 місце

Шевченко Іван Валерійович

 

Вітаємо переможців районної олімпіади з фізики

1 місце

Ковригін Андрій Ігорович

1 місце

Шевченко Іван Валерійович

 

Вітаємо переможця районної олімпіади з географії (вчитель Деканова О.В.)

2 місце

Шкриль Катерина Романівна

3 місце

Шевченко Іван Валерійович

 

Вітаємо переможця районної олімпіади з англійської мови (вчитель Мациніна Т.О.)

2 місце

Шкриль Катерина Романівна

 

Вітаємо переможця районної олімпіади з історії (вчитель Шпакович К.В.)

3 місце

Ільйов Дмитро Андрійович

 

Вітаємо команду переможців 14-го Київського турніру математичних боїв ім. Лесі Рубльової – 2 місце (Шевченко Іван, Бриль Каміла, Шкриль Катерина, Яценко Марина, Шевченко Євгеній, Максай Микола, Ковригін Андрій, Зубарев Максим)

Вітаємо команди переможців 14-го Київського турніру математичних боїв «Математичний Занзібар»

(1-а команда Шевченко Іван, Шкриль Катерина, Бриль Каміла, Зубарев Максим, Шевченко Євгеній, Павлюк Оскар) – 3 місце

(2-а команда Ковригін Андрій, Максай Микола, Яценко Марина, Добровольський Федір, Като Антон) – 6 місце

Вітаємо багаторазового переможця шахових турнірів Шкриль Катерину Романівну

Київська весна – 3 місце серед жінок

Кришталева тура (кубок мера) – 2 місце район, 2 місце – Київ

Меморіал Боголюбова – 1 місце серед жінок

Першість Дніпровського району – 1 місце (особистий залік), 1 місце (командне).

Висловлюємо щиру подяку всім педагогам, які вклали силу, знання й душу в нас.

Вітаємо наших талановитих учнів і бажаємо їм радості від навчання і нових перемог!

Ми пишаємось вами!