Київським Центром дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово - патріотичного виховання учнівської молоді підведені підсумки чемпіонату міста зі спортивного пішохідного туризму серед юнаків та юніорів, що проводився 15 та 22 квітня в Голосіївському лісовому масиві. В рамках чемпіонату відбулися командні змагання на дистанціях І — IV класів “Крос-похід” та “Смуга перешкод”. Дніпровський район представили команди вихованців гуртка спортивного туризму ліцею № 208 м.Києва, які виступили у трьох вікових групах.За підсумками змагань команда ліцею “Архімед” виборола ІІІ місце на дистанції “Крос-похід” та  ІІІ місце “Смуга перешкод” в середній віковій групі (клас дистанції - ІІІ) та старшій віковій групі (клас дистанції - ІV).

З 28 квітня по 1 травня команда старшої вікової групи команди “Архімед” взяла участь у другому етапі Кубку України з пішохідного туризму серед юнаків та юніорів, що пройшов на скелях Південного Бугу в Первомайському районі Миколаївської області. Юні спортсмени з ліцею № 208 м.Києва в запеклій боротьбі на дистанціях IV класу посіли IV місце в особистих змаганнях та IV місце на дистанції “Крос-похід”. Здобутком команди є місце в п’ятірці найкращих команд України в загальнокомандному заліку.

Дякуємо тренеру команди, керівнику гуртка спортивного туризму, вчителю фізичної культури ліцею та методисту ЦДЮТ Ігнатенко Сергію Григоровичу за високий рівень підготовки спортсменів та бажаємо юним туристам подальших перемог!