Починаючи з 2018 року у ліцеї змінено формат проведення батьківських зборів.

Отож, в останню суботу перед початком осінніх та весняних канікул, у ліцеї буде проводитись «Батьківський день». З 09.00 до 17.00, згідно попереднього запису у мережі інтернет (посилання на реєстрацію нижче), батьки (бажано разом з дитиною) будуть мати змогу прийти та протягом 15 хвилин поспілкуватись з обраними ними учителями – з'ясувати причини неуспішності, подивитись письмові роботи учня, отримати педагогічні поради. Такий формат зустрічі єдиний можливий, оскільки обговорення успішності та поведінки учня з його батьками може бути здійснено педагогом тільки в індивідуальній бесіді. З метою організованого проведення «Батьківського дня» наголошуємо, що зустрічі з вчителями відбуваються виключно у час, визначений під час електронної реєстрації. Останнє дасть можливість уникнути черг та ефективно використати час, відведений на збори. З іншого боку, з метою напрацювання спільних рішень з боку батьківських колективів класів, створення можливості звітування перед батьківською громадськістю адміністрацією закладу та правлінням благодійного фонду «Ліцей ХХІ століття», на початку (до 15 вересня) та в кінці (з 15 до 25 травня) навчального року у ліцеї будуть проходити вже традиційні засідання ліцейної ради, а після них – збори батьків по класах. Про дати проведення вказаних зборів батьки будуть проінформовані на початку кожного навчального року.

Зауважимо, що за необхідністю батьки учнів класу можуть самостійно ініціювати проведення батьківських зборів у визначений ними та погоджений з класним керівником і адміністрацією ліцею день та час. Наголошуємо, що обговорення успішності учня вчителем з його батьками є складовою частиною роботи педагога, отож такі зустрічі можуть бути завжди ініційовані будь-якою зі сторін та відбуватимуться у зручний час за домовленістю (як результат електронного листування) виключно після завершення навчального дня. Для оперативного інформування батьків про навчальні досягнення учня адміністрація ліцею постійно нагадує вчителям про можливість використання не тільки традиційних прийомів (записи у щоденник учня), а і сучасних засобів передачі інформації – електронного листування, електронного журналу, мобільних додатків тощо. 

У ІІ семестрі цього навчального року батьківські збори у форматі «Батьківський день» будуть проведені у суботу, 21 квітня.

Реєстрація на батьківські збори

Адміністрація