Кубок України з пішохідного туризму вже традиційно відбувся у Дніпровському районі.

Заметілі та морози не стали на заваді туристам-спортсменам. Під час міжсезоння вони демонструють та шліфують свою майстерність на змаганнях у приміщеннях. Так, наприкінці зими відбулося кілька всеукраїнських заходів. З 23 по 25 лютого ліцей №208 м.Києва став центром спортивного туризму всієї України. Саме в Дніпровський район Києва з’їхалося 12 найсильніших команд з 9 регіонів України, щоб позмагатися за Кубок України з пішохідного туризму в закритих приміщеннях. Учасниками змагань стали досвідчені спортсмени, серед яких 12 майстрів спорту України та 47 кандидатів в майстри спорту.

Змагання проводилися Міністерством молоді та спорту України спільно з федерацією спортивного туризму України та у співпраці з управлінням молоді та спорту департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, Київською міською федерацією спортивного туризму, управлінням освіти Дніпровської в місті Києві райдержадміністрації та центром дитячо-юнацької творчості Дніпровського району.

Змагання проходили на дистанціях IV класу “Командна смуга перешкод”, “Рятувальні роботи” та “Смуга перешкод зв’язок”, за результатами яких переможці виконали норматив кандидата в майстри спорту.

В складі головної суддівської колегії змагань працював головний суддя-Сергій Ігнатенко, вчитель ліцею та спортивний суддя І категорії.

В складі команди “Пік Анаконди” з Києва виступали вихованці гуртка спортивного туризму ліцею № 208 м.Києва Маргарита Дробаха, Володимир Чучканов та Юрій Сак. Команда виборола бронзові нагороди в командному заліку з виду “Смуга перешкод зв’язок” та посіла ІV місце в загальному заліку кубку.

А з 1 по 4 березня 2018 року на Полтавщині в спортивній залі Решетилівського професійно-аграрного ліцею імені І.Г.Боровенського відбувся Кубок України серед юнаків з пішохідного туризму в приміщенні. На змагання прибуло 27 команд з міста Києва, Вінницької, Донецької, Дніпропетровської, Львівської, Луганської, Миколаївської, Полтавської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей.

Місто Київ представила команда гуртка спортивного туризму ліцею №208 “Архімед”, яка виступала в старшій віковій групі на дистанціях IV класу. За підсумками змагань команда виборола V місце в командній першості серед найсильніших команд України та виконала норматив І спортивного розряду.