Вітаємо Юрія Петровського, учня 5в класу ліцею № 208 м.Києва – переможця Всеукраїнських змагань з хортингу!Учень 5в класу ліцею № 208 м.Києва Юрій Петровський 11 листопада брав участь у Всеукраїнських змаганнях з хортингу, де здобув І місце та став чемпіоном України в віковій категорії 10-11 років. Хортинг — новий вид спортивних єдиноборств, створений в Україні. Хортинг позиціонується не тільки як бойове мистецтво, а і як система комплексної фізичної підготовки, самовдосконалення, морального, духовного та культурного виховання, наближений до українських традицій.На чемпіонаті були присутні діти з багатьох міст України. Провівши не один поєдинок, Юра здобув перемогу у кожному і посів почесне І місце. Хортинг — вид спортивних єдиноборств, створений в Україні. Щиро вітаємо нашого маленького чемпіона та бажаємо йому подальших спортивних перемог!