В період з 1 по 14 липня двадцять один учень ліцею № 208 м.Києва перебували на відпочинку та оздоровленні в Карпатах, а саме – у ДЗСТ ЛОК «Верховина» (смт Верховина Івано-Франківської обл.).

 

Під час відпочинку учні здійснювали щоденні гірські сходження, відвідували музеї, знайомились з побутом та культурою гуцульського краю. Під керівництвом інструктора з гірського туризму, директора ліцею М.Чемериса та вихователя групи А.Плотнікової діти здійснили сходження на гори Пушкар (620 м.), Магура (1025 м.), Безвидне (980 м.), Говерлу (2061 м.), Писаний камінь (1220 м.), Біла Кобила (1440 м.), пройшли хребтами гір Безвидне ( 11 км.), Магура ( 13 км.), Писаний камінь (9,5 км.).

Загалом учні пройшли за два тижні гірськими маршрутами 54 км., а на саму високу вершину країни – гору Говерла, піднялись за 1 год. 40 хв. Учні із цікавістю відвідали музей музичних інструментів Р.Кумлика та музей гуцульської магії.

Під час перебування на території бази відпочинку ліцеїсти були активними учасниками спортивних ігор та посіли абсолютне перше місце серед усіх загонів з піонерболу (дівчата). За активний відпочинок, організованість та дисципліну ліцеїсти були нагороджені грамотами та подяками директора ЛОК, отримали сертифікати учасників сходження на г.Говерла.

Всі учні вже повернулись до Києва та з задоволенням згадують поїздку, мріючи повернутись в Карпати ще не раз.