30 червня команда гуртка спортивного туризму ліцею № 208 “Архімед” повернулася із Закарпаття, де взяла участь у Кубку України з пішохідного туризму серед юнаків (22-26 червня) та міжнародних змаганнях зі спортивного туризму “Єврокарпати-2017” (26-30 червня).

У Кубку України юні спортсмени виборювали першість на дистанціях ІІ-го класу у трьох видах програми: “Особисто-командна смуга перешкод”, “Крос-похід” та “Командна смуга перешкод”.

За підсумками змагань вихованка Сергія Ігнатенка Булана Дарина стала пережцем в особистому заліку серед дівчат, а команда “Архімед” виборола ІІ місце в командному заліку особисто-командних змагань ставши призером Кубку. В загальному заліку команда потрапила до п’ятірки найкращих.

У міжнародних стартах змагалися 10 команд з України, Литви та Латвії. Учасники долали складні дистанції: “Командна смуга перешкод” IV-го класу, комбінований “Крос-похід” з пішохідного, водного та велотуризму, особисто-командні змагання з гірського туризму. Команда “Архімед” виступаючи вперше на дистанціях такого класу в напруженій боротьбі виборола ІІ місце в подоланні “Командної смуги перешкод”.

У складі команди виступали: Булана Дарина, Гільд Вероніка, Вінокурова Світлана, Ладоня Юрій, Чучканов Володимир, Шевчик Володимир, Сак Юрій, Воронкін Тимофій, Нагірняк Мирослав.

Вітаємо команду та бажаємо наступних успішних стартів.