Увага! Зміни в організації харчування учнів!

Додано: 20.01.2020, 16:54
Оновлено: 05.02.2020, 19:52

Шановні батьки!

Як вже було анонсовано мною на засіданні Ради ліцею 19 грудня, починаючи з ІІ семестру у нашому закладі освіти  будуть кардинально змінені підходи по організації харчування учнів. Ви знаєте, що ТОВ «ПОНТЕМ УА»  завершує надання послуг з харчування в ліцеї.  На виконання вимог чинного законодавства учні пільгових категорій (12 учнів)  будуть отримувати безкоштовне гаряче харчування у вигляді кейтерингу, про що вказаним учням буде повідомлено особисто заздалегідь. З метою надання можливості учням вживати їжу на перервах під час навчального дня, адміністрація ліцею пропонує наступні можливості:

 1. У холі ліцею встановлено харчовий  (вендінговий) автомат  з безготівкового продажу буфетної продукції  (проект «Дорога здоров’я»). Автомат працює цілодобово. Для батьків, чиї діти бажають долучитись до вказаного проекту, реєстрація та інструкції по отриманню картки для користування автоматом – за посиланням https://play.google.com/store/apps/details?id=com.healthyway. Отож, учні, зареєстровані в проекті «Дорога здоров’я», завжди можуть придбати буфетну продукцію.
 2. Учні, які бажають вживати їжу принесену з дому – запрошуються до обіднього залу під час перерви після 3 уроку – з 11.35 до 11.55. За потребою підігріти принесену  з дому їжу у залі встановлено мікрохвильову піч. Підігрів здійснюється під наглядом працівника обідньої зали Меланюк Л.П.  Принесена їжа підігрівається та вживається з посуду, у якому вона була принесена учнями.

На цій же перерві буде відбуватись харчування учнів пільгових категорій.

 1. Для учнів, які бажають вживати повноцінні гарячі обіди, буде організовано кейтеринг ТОВ «ВІНЕФ». Такі учні запрошуються до обідньої зали після 4 уроку – з 12.40 до 13.00. Учні у порядку живої черги будуть підходити до роздаткового вікна, вказувати свій клас та прізвище, та отримувати в одноразовому посуді заздалегідь замовлені страви. З метою запобігання непорозумінням процес видачі блюд буде фіксуватись на відеокамеру. Після обіду учень залишає посуд на столі, останній буде утилізовано.

Для отримання обідів і учням, і батькам слід користуватись такої інструкції:

- перед початком нового робочого тижня (з ПОНЕДІЛКА по ВІВТОРОК поточного тижня, до 20.00) батьки разом  з дитиною роблять замовлення на кожен день наступного тижня – з понеділка по п’ятницю. Наприклад: сьогодні понеділок, 20.01. Замовлення здійснюється на наступний тиждень з  понеділка 27.01 по п’ятницю 31.01. Замовлення робиться через інтернет за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1pIWlT1Os-SPBsiY_OwrzmknyblLwNWjcyaA8AN4e5SY/edit. Звертаємо вашу увагу, що вказане посилання діє тільки на лютий місяць! Посилання на нові місяці будуть розповсюджені у групах класів у Вайбері. Так само і меню буде оновлюватись кожен місяць першого понеділка нового місяця.

Форма замовлення проста – вказавши школу, клас та прізвище дитини (зразок - 208А Іванов Іван) обирається будь – яка страва з меню на кожен день. Якщо, наприклад, дитина не бажає їсти перше блюдо, обирається варіант відповіді «без первого». Якщо в якийсь день тижня дитина не збирається харчуватись, слід у замовленні в цей день відмовитись від страви в кожній групі страв. Отож, зробивши замовлення на всі дні тижня, батьки можуть прорахувати суму вартості всіх замовлень самостійно (ціни вказані напроти кожної страви) перед їх відправкою та при необхідності можуть зробити корекцію. Після відправки замовлення корекція страв неможлива! В СЕРЕДУ до 18.00 працівник компанії ВІНЕФ обробляє замовлення, формує його в індивідуальну таблицю по класам,  прораховуючи суму за тиждень, яку необхідно буде сплатити кожному замовнику. Батьки дитини прораховують суму самостійно під час здійснення замовлення (перед його відправкою).

Після відправки форми – замовлення страв на тиждень вказана сума оплачується на рахунок ТОВ «ВІНЕФ» (реквізити будуть надані в групах класів у Вайбері). Оплата проводиться з ЧЕТВЕРГА  по СУБОТУ до 20.00! ОПЛАТА В НЕДІЛЮ НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ І ПОБАЧЕНА НЕ БУДЕ!

При оплаті в призначенні платежу необхідно вказати інформацію в такому порядку: школа\клас\прізвище\ім’я (208А Іванов Іван).

 • якщо дитина захворіла (не відвідує заклад за сімейними обставинами), від попереднього замовлення можна відмовитись, але відмова не можлива на наступний день! Припустимо, дитина захворіла у вівторок. Тоді відмова, яка робиться на електронну пошту ration.kyiv@gmail.com у вівторок до 20.00, можлива лише з четверга. Порцію, яка буде доставлена у середу, слід забрати батькам. Це зручно зробити з 13.00 до 14.00. Проплачені за послугу на дні відмов гроші автоматично будуть враховані на наступний період харчування. В повідомлені про відмову необхідно вказати номер школи,клас, прізвище та ім’я.

      Наприклад:

Ліцей № 208   9а кл.  Іванов Петро

Відмова з 28.01 по 05.02.

При потребі аналогічним повідомленням відмова за проплачені дні харчування може бути продовжена.

 1. Після отримання дозволу на оренду ТОВ «ВІНЕФ» у обідньому залі буде облаштовано буфет для продажу продукції, яка в своєму асортименті товарів  не буде повторювати вміст вендінгового автомату.

Буфет буде працювати кожної перерви до закінчення навчального дня.

Продаж товарів в буфеті на початку його роботи буде здійснюватись за готівку в порядку живої черги, згодом буде встановлено термінал для безготівкового розрахунку. Якщо дитина, яка бажає отримати гаряче харчування, почала відвідувати школу серед тижня, а попередньо не було сформоване замовлення, в неї буде можливість самостійно придбати обід в буфеті. 

Шановні батьки! Адміністрація ліцею ставить на меті оновити та покращити харчування учнів, зробити його смачним, різноманітним та корисним. Але бути першими завжди важко. Очевидно, що на початку запропонованих змін можливі певні труднощі, які важко передбачити. Переконаний, що спільними зусиллями нам вдасться налагодити механізм надання якісних послуг з харчування нашим дітям! Свої зауваження та пропозиції направляйте на пошту ліцею lyceum208@ukr.net з темою «Харчування». Про дату початку запровадження змін ми проінформуємо батьків додатково через групи у Вайбері.

З повагою та турботою про своїх учнів, директор ліцею Михайло Чемерис

Меню на перші два тижні

Результати вступного випробовування до 10-х класів

Додано: 18.06.2019, 16:15
Оновлено: 26.06.2019, 12:22
Ознайомтесь з результатами вступного випробовуання до 10-х класів ліцею, яке відбулось 18 червня. Батьки учнів, зарахованих до ліцею, повинні у середу, 19 червня, з 10.00 до 14.00 прийти на прийом до директора з заповненими вдома бланками заяви на зарахування та анкетою учня для отримання довідки про зарахування. Після надання до ліцею особової справи, медичних документів, свідоцтва про базову загальну середню освіту та додатку до нього - до 22 червня, перехід дитини до ліцею буде завершено.
 
Ознайомитись з перевіреною роботою можна 19 червня з 09.00 до 12.00 в каб.24 (вчитель Павлюк Олена Євгенівна)
 

 

Результати вступного випробовування до 5 класу ліцею

Додано: 03.06.2019, 13:27
Оновлено: 18.06.2019, 16:08

Шановні батьки! Ознайомтесь з результатами вступного випробовування, яке відбулося 1 червня. Відповідно до Порядку вступу до ліцею, зараховані перші 90 учнів за рейтингом. Таким чином, прохідний бал складає 27 балів. Учні, які набрали від 24 до 26 балів, мають шанс вступити за умови, коли ті, хто зарахований раніше, відмовиться від навчання в ліцеї (батьки не прийдуть на прийом до директора за довідкою про зарахування). Батьків цих учнів у порядку черги ми будемо запрошувати у п’ятницю, 7 червня.

Подивитись роботи вступників батьки можуть у вівторок, 4 червня, з 17.00 до 19.00 у каб. 25 (вчитель Конашенков Д.Л.).

До уваги батьків, учні яких вступили до ліцею! Вам потрібно прийти на прийом до директора згідно графіку, який розміщено нижче. З собою треба мати роздруковані та заповнені вдома заяву на зарахування дитини до ліцею, анкету учня, пам'ятку (розділ сайту «Документи»). Після надання довідки про зарахування у заклад, де перебуває дитина зараз, вам видадуть її особову справу та медичні документи. Після того, як ви здасте ці документи в ліцей (індивідуально, в робочий час, секретареві), перехід дитини до нового навчального закладу буде завершено.

Протокол 5 клас

Графік прийому директором батьків зарахованих до ліцею учнів

Додано: 28.05.2019, 11:46
Оновлено: 18.06.2019, 16:08

Вівторок, 4 червня - з 17.00 до 20.00
Середа, 5 червня – з 08.00 до 12.00
Четвер, 6 червня - з 18.00 до 20.00
Прийом батьків здійснюється групами, тривалість кожної зустрічі – 30 хв. Отож, приходити слід, наприклад, на 17.00, 17.30, 18.00, 18.30, і т.п. З собою батьки зарахованих до ліцею учнів приносять заповнені вдома анкету учня та заяву на зарахування. Бланки вказаних документів розміщені на нашому сайті.

Адміністрація

ВСТУП до ліцею

Додано: 27.05.2019, 12:49
Оновлено: 18.06.2019, 16:07

Шановні батьки учнів - вступників до ліцею!

Про порядок проведення випробування та про Порядок вступу ви можете дізнатися на нашому сайті. Випробовування до 5-го класу відбудеться у  суботу, 01 червня, до 6-х – 9-х класів – у понеділок, 03 червня, до 10-го класу – у вівторок, 18 червня.

Випробовування проходить у вигляді письмової роботи з математики, яка оформлюється на бланку із завданнями (до 5-го класу) або у зошиті (до 6-х-10-х класів). Зразки подібних до вступного випробовування завдань розміщені на нашому сайті у розділі «Матеріали для самопідготовки».

Початок написання роботи – о 10.00, її тривалість для вступаючих до 5-го класу 75 хв. , до 6-го та 7-го  класів – 90 хв., до 8-х - 10-х класів – 120 хв.

01 червня вступники та їх батьки  збираються у внутрішньому дворі ліцею о 09:45, інші (03 та 18 червня) – у холі ліцею. З собою учень повинен мати заяву батьків із проханням допустити дитину до випробовування (бланк заяви розміщено на сайті (розділ «Документи», Заява на вступ), ручку, лінійку, олівець, папір (чернетку), тоненький зошит в клітинку (для вступаючих до 6-х – 10-х класів). Після закінчення написання роботи батьки будуть зустрічати дітей біля центрального виходу.

За результатами написання роботи дітям будуть нараховані бали, з яких буде складений рейтинг абітурієнтів. Перші за рейтингом будуть зараховані до трьох п’ятих класів ліцею та на вільні місця у 6-х – 10-х класах.

В разі, якщо дитина вступила до декількох навчальних закладів та обрала не наш ліцей, на її місце будуть запрошені ті, хто проходить далі за рейтингом. Так що шанс вступити до ліцею є навіть тоді, коли прохідний бал зразу не був набраний. Для оформлення документів про зарахування дитини батьки мають прийти на прийом до директора (графік прийому буде оприлюднений на сайті в розділі «Оголошення») із роздрукованими з сайту та заповненими заздалегідь документами:

 • Заява про зарахування.
 • Анкета учня.

Якщо батьки зарахованої дитини не прийдуть на прийом для отримання довідки про зарахування, адміністрація закладу вважатиме, що вони відмовилися від навчання дитини в ліцеї. На звільнене місце запрошується наступний за рейтингом. В разі виникнення запитань щодо організації, проведення та оприлюднення результатів вступного випробовування надсилайте їх для отримання оперативної відповіді на адресу lyceum208@ukr.net.

 Адміністрація

Шановні батьки учнів, вступаючих до 5-го класу ліцею!

Додано: 11.04.2019, 19:53
Оновлено: 18.06.2019, 16:06

Нагадуємо Вам, що Ваша дитина зареєстрована на вступне конкурсне випробовування до 5-го класу ліцею № 208 м.Києва. Випробовування відбудеться у суботу, 1 червня 2019 року, і буде проходити у вигляді письмової роботи з математики тривалістю 75 хвилин.

З метою попереднього знайомства з нашими майбутніми учнями, надання їм рекомендацій щодо підготовки до вступного випробовування, удосконалення існуючих математичних знань та здійснення психологічної підготовки запрошуємо вступників та їх батьків відвідати ліцей у п’ятницю, 26 квітня. Початок зустрічі о 17.00 в актовій залі ліцею.

 

Увага! Учням та їх батькам, які вже брали участь у подібній зустрічі 23 лютого, приходити непотрібно!

 

Після знайомства з учителями учні протягом години зможуть отримати консультації щодо підготовки до вступного випробовування (в першу чергу – при розв’язанні задач підвищеної складності та задач на математичну логіку). З собою достатньо мати тільки ручку та папір. В цей час батьки учнів будуть мати можливість отримати вичерпні відповіді щодо організації освітнього процесу у ліцеї, процедури проведення вступного випробовування, особливостей освітньої програми, ознайомитись з матеріально-технічною базою закладу.

Будемо раді бачити Вас у наших стінах!

Адміністрація

Увага!

Додано: 22.08.2018, 17:29
Оновлено: 08.11.2018, 20:08

Ознайомтесь з результатами додаткового конкурсного випробування до ліцею, яке проходило 22 серпня. Нагадуємо, що батьки зарахованих учнів повинні прийти на прийом до директора для отримання довідки про зарахування. Прийом буде проходити у четвер, 23 серпня, о 9.00. З собою треба мати роздруковані з сайту та заповненні бланки документів - заяву на зарахування та анкету учня.

Адміністрація

Результати вступу до 10 класу

Додано: 19.06.2018, 17:52
Оновлено: 08.11.2018, 20:09

Зараховано 11 осіб. Батькам зарахованих учнів треба роздрукувати з сайту (розділ "Документи") заяву на зарахування, анкету учня, заповнити їх, та у середу, 20.06.18, на 18.00 прийти на прийом до директора для отримання довідки про зарахування. Діти, що не набрали прохідний бал, можуть взяти участь у повторному випробовуванні 22 серпня.

Увага! Результати конкурсного випробовування до 5 класу

Додано: 04.06.2018, 11:29
Оновлено: 08.11.2018, 20:10

Планується набрати чотири класи. Прохідний бал 45.  Зараховані перші 130 учнів згідно рейтингового списку. Батькам зарахованих учнів треба прийти на прийом до директора для отримання довідки про зарахування.  Графік прийому батьків розміщено нижче.

Протокол тестування у 5 класи

Завдання 01.06.18

До уваги батьків учнів 5-х класів!

Додано: 25.08.2016, 18:45
Оновлено: 20.09.2016, 01:50

Установчі батьківські збори будуть проходити у понеділок, 29 серпня, початок роботи о 19.00 в актовій залі ліцею (другий поверх головного корпусу). Нагадуємо про необхідність здачі медичної довідки про проходження дитиною щорічного медогляду та форми 0-86-2. Під час батьківських зборів батьки дізнаються про особливості навчального плану для учнів 5-х класів в цьому навчальному році, отримують підручники та розклад уроків, дзвінків, зможуть написати заяви на групу подовженого дня, ознайомляться з організацією харчування, оберуть батьківський актив класу, та інше.

Адміністрація

До уваги всіх учасників навчально-виховного процесу!

Додано: 10.02.2016, 21:30
Оновлено: 25.02.2016, 19:44

На прохання учнів та вчителів ліцею, з метою створення більш зручних умов для отримання гарячого харчування в їдальні закладу, з понеділка, 15 лютого, буде збільшена з 15 до 20 хвилин перерва після 3 уроку.

Документ: Новий розклад дзвінків

Шановні випускники ліцею минулих років!

Додано: 01.02.2016, 15:25
Оновлено: 25.02.2016, 19:45

У зв'язку із обмежувальними заходами щодо масових зібрань громадян, введених міською владою на період загострення епідемічної ситуації, зустріч випускників ліцею у 2016 році у стінах навчального закладу проводитись не буде.

Адміністрація

До уваги вчителів!

Додано: 15.01.2016, 13:20
Оновлено: 04.02.2016, 21:00

З метою проведення дистанційного навчання під час карантину до 13.00 понеділка, 18 січня, заповніть вказану форму, та надайте її в електронному вигляді (надішліть листом на пошту ruslana.grishkina@gmail.com / передайте на флешці) адміністратору сайту Р.М.Гришкіній.

Форма для домашнього завдання

Шановні вчителі, батьки учнів!

Додано: 07.12.2015, 19:38
Оновлено: 19.12.2015, 15:02

Нині триває збір підписів під електронною петицією до Президента України П.О. Порошенка про відновлення гарантій ст. 57 Закону України «Про освіту» щодо розмірів середніх посадових окладів працівників освіти.

Викладене в освітянській петиції питання має особливе суспільне значення, оскільки від стану захисту соціально-економічних прав та інтересів працівників освіти залежить функціонування  та розвиток всієї галузі.

19 листопада 2015 року у Верховній Раді України зареєстровано законопроект «Про освіту», яким суттєво звужуються права та гарантії працівників галузі.

Так, положення ст. 57 Закону України «Про освіту» щодо встановлення середніх посадових окладів науково-педагогічним працівникам вищих навчальних закладів третього та четвертого рівнів акредитації на рівні подвійної середньої заробітної плати працівників промисловості та встановлення середніх посадових окладів педагогічним працівникам - на рівні не нижчому від середньої заробітної плати працівників промисловості не знайшли відображення в законопроекті.

У зв’язку з цим, закликаємо підтримати освітянську петицію №22/012582-еп, подану 05.10.2015 року https://petition.president.gov.ua/petition/12582, адже СТАН ОПЛАТИ ПРАЦІ ВЧИТЕЛІВ, ВИХОВАТЕЛІВ, ВИКЛАДАЧІВ впливає на якість освітніх послуг, а розвиток освіти є запорукою зростання рівня і якості життя населення та національної безпеки!

Шановні батьки!

Додано: 07.12.2015, 19:47
Оновлено: 19.12.2015, 14:08

Запрошуємо Вас із Вашими дітьми на «ДЕНЬ ПРОФІЛАКТИКИ ПОРУШЕНЬ ПОСТАВИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ РІВНЯ ЗДОРОВ’Я ШКОЛЯРІВ із ДОПОМОГОЮ ПРОБИ РУФ’Є», який відбудеться 17 грудня 2015 року в приміщенні ліцею, в рамках програми «Ваше здоров’я - у Ваших руках», ініційованої управлінням охорони здоров’я Дніпровського району міста Києва.

Ваші діти отримають консультації лікарів: ортопеда – травматолога, педіатра, лікаря зі спортивної медицини, при необхідності - консультацію дитячого кардіолога та електрокардіографічні дослідження; навчаться вправам для профілактики та корекції порушень постави; їм буде визначено рівень здоров’я з допомогою проби Руф’є та проведено роз’яснювальні бесіди стосовно цієї проби.

Час проведення заходу з 18.00 до 20.00 години.

Навчання дітей за кордоном

Додано: 03.12.2015, 20:27
Оновлено: 04.12.2015, 19:40

Бажаючим розглянути можливість продовження навчання своїх дітей за кордоном, надаємо цю інформацію.

Програма «Освіта в Європі» набирає учнів 10-х та 11-х класів у групи вивчення польської мови (по 6 - 8 осіб): рівні А1, А2, В1, В2. По завершенню проводиться тестування (екзамен) з польської мови та сертифікація рівня знань. Сертифікацію здійснює офіційна ліцензована комісія з Польщі, яка приїздить до Києва на запрошення Програми «Освіта в Європі». У разі потреби можливе додаткове інтенсивне вивчення польської мови.

Програма «Освіта в Європі» вже 10-й рік співпрацює з вищими навчальними закладами Польщі, Греції, Чехії, Болгарії і допомагає українській молоді стати студентами ВНЗ за обраними спеціальностями. Вступ відбувається в Україні.

Ми також надаємо допомогу у виборі майбутньої професії відповідно до ваших нахилів, здібностей, обдарувань та життєвих інтересів (використовуються європейські методики тестування).

За довідками звертатись:

 • Становський Володимир Іванович - керівник консультаційного центру з питань вступу та вивчення польської мови.
  тел.: +  380 (99) 22-333-60, +380 (68) 627-25-26, +380 (63) 397-11-17
 • Копиця Олена - консультаційний центр профорієнтації та тестування.
  тел.: +380 (50) 783-36-06, +380 (67) 165-72-37, +380 (93) 048-01-26

План виховної роботи на грудень 2015

Додано: 02.12.2015, 05:09
Оновлено: 04.12.2015, 19:44
День місяця Захід Відповідальний

1

Проведення заходів, присвячених до Дня боротьби зі СНІДом.

ЗДВР Степаненко І.С.
класні керівники

2

420 років з дня народження Б. Хмельницького  гетьмана України, творця Української держави. Година спілкування.

Зав. бібліотекою Грекул С.Г.

2–4

Виховні години на тему: «Проблеми людей-інвалідів в Україні».

ЗДВР Степаненко І.С.
класні керівники

4

Участь у районних змаганнях «Сила патріотів».

вч. фіз-ри Ігнатенко С.Г.

Участь в інтелектуальних іграх «Що? Де? Коли?» в гімн. № 136

ЗДВР Деканова О.В.

8

Ліцейний етап конкурсу «Збережи ялинку»

ЗДВР Деканова О.В.
класні керівники.

7–11

Проведення профорієнтаційних заходів. Гра «Ярмарка  професій».

Психолог Ремпінська О.В.

Тиждень права: «Правила і закони в твоєму житті» (за планом).

ЗДВР Степаненко І.С.
класні керівники

16

Рейд “Урок”. Проведення рейду разом з Радою ліцею.

Участь в інтелектуальних іграх «Що? Де? Коли?»

ЗДВР Деканова О.В.

18

Проведення свята зимового Миколая.

ЗДВР Степаненко І.С.
пед.-орг. Голота Л.А., ЛІРА

Ліцейний етап районного конкурсу «В очікуванні Різдва»

ЗДВР Деканова О.В.
класні керівники.

Протягом місяця

Підготовка та проведення Новорічних святкових заходів.

ЗДВР Степаненко І.С.
пед.-орг. Голота Л.А.
ЛІРА

Виховні години на тему: «Шлях до професії починається саме тут і тепер».

Психолог Ремпінська О.В.

До уваги учнів ліцею!

Додано: 22.11.2015, 16:37
Оновлено: 16.12.2015, 11:45

До уваги учнів ліцею, які реєструвались для участі у
VI Всеукраїнському конкурсі знавців англійської мови «Гринвіч».

10 грудня 2015 року правильні відповіді на конкурсні завдання будуть викладені на сайті  
http://www.uclever.com.

До 25 травня 2016 року в навчальні заклади будуть надіслані результати конкурсу, сертифікати учасників та призи для переможців.

Із завданнями конкурсу попередніх років та детальними правилами проведення можна ознайомитись за цим посиланням.

До уваги батьків!

Додано: 19.11.2015, 19:30
Оновлено: 16.12.2015, 11:45

Чергові загальношкільні батьківські збори відбудуться у четвер, 10 грудня 2015 року, поч. о 19.00. Традиційно, 3 18.00 до 19.00, у 108 каб. буде проходити засідання Ліцейної ради. Орієнтовний порядок денний батьківських зборів буде оголошено пізніше.

Адміністрація

До уваги батьків!

Додано: 18.11.2015, 20:41
Оновлено: 16.12.2015, 11:45

Просимо батьківські колективи ознайомитись із програмою "ЮніорБанк", запропонованою представниками установи "ПриватБанку", та до наступних батьківськіх зборів  (у четвер, 10.12.2015) визначитись із потребою участі наших учнів у вказаній програмі.

Документи для скачування:

Cайт ЮніорБанку: www.juniorbank.ua

До уваги батьків!

Додано: 11.11.2015, 20:14

Згідно рішення Ради ліцею від 15.10.2015 адміністрація закладу чекає від голів батьківського комітету інформацію про потребу запровадження електронного журналу класу. Відповідь просимо надіслати на адресу lyceum208@ukr.net.

До уваги класних керівників!

Додано: 18.11.2015, 20:26
Оновлено: 28.11.2015, 15:55

Просимо ознайомитись з планом масових заходів у ліцеї на період з 11 по 27 грудня.

План масових заходів з 13.11.15 по 27.11.15

Дата Захід Відповідальний вчитель
17.11 — 20.11 Тематичні заходи присвячені Дню гідності та свободи:
 • виховні години;
 • уроки історії.
ЗДВР, класні керівники, вчителі історії
20.11 — 27.11 Тематичні заходи до дня пам’яті жертв Голодомору 1932-33 рр.:
 • виховні години;
 • уроки історії.
ЗДВР, класні керівники
13.11 — 20.11 Тематичні виховні години присвячені Європейському дню захисту дітей від сексуальної експлуатації та насильства ЗДВР, класні керівники, психолог Ремпінська О.В.
13.11 — 20.11 Виставка літератури «Як захистити себе?» Грекул С.Г.
18.11 — 20.11 Тематична виставка в бібліотеці «Герої Майдану» Грекул С.Г.
20.11 — 27.11 Виставка літератури «Голод 1932-1933рр – геноцид проти українського народу» Грекул С.Г.

До уваги учнів 9а та 9в класів!

Додано: 11.11.2015, 20:14
Оновлено: 19.12.2015, 18:15

На осінніх канікулах з 27.10 по 30.10 у 26 каб. з 10.00 до 11.30 будуть проведені консультаційні заняття по підготовці до здачі ДПА з математики. Заняття буде проводити М.Чемерис. Запрошуються всі бажаючі.

Вибори

Додано: 11.11.2015, 20:14
Оновлено: 17.11.2015, 21:21

У зв’язку із проведенням в м.Києві другого туру виборів міського голови та розташуванням у ліцеї виборчої дільниці навчальні заняття у понеділок, 16.11.2015, проводитись не будуть. Виконання программ буде забезпечено шляхом ущільненння навчального матеріалу.

Приписка до військомату

Додано: 11.11.2015, 20:14
Оновлено: 16.12.2015, 20:45

Адміністрація ліцею наполегливо просить батьків сприяти оформленню необхідних довідок та документів юнаками 10-х—11-х класів ліцею 1999 року народження, зареєстрованих у Дніпровському районі м.Києва, для організованого проходження приписки до Дніпровського РВК 03.12.2015 року. Нагадуємо, що приписне свідоцтво є необхідним для здачі у приймальну комісію вишу документом, а непроходження (несвоєчасне проходження) приписки потрапляє під адміністративне покарання. Відповідальний за організацію приписки учнів – військовий керівник ліцею С.Г.Ігнатенко. Він готовий надати консультації учням та батькам щодо отримання та оформлення необхідних для приписки до військомату документів.